אם קשה לכם לישון - הכנה לשינה טובה ורציפה

| עדכון אחרון:  23/03/2020 17:28
שינה

קיבלנו מתנה מדר' אירית שמשון ד"ר אירית שמשון - עובדת סוציאלית, מאמנת ומפתחת שיטת "שינה רצופה", תושבת משגב  החולקת איתנו את הידע שלה:

בתחתית הדף תמצאו שני קבצי קול - אחד מיועד לגברים והשני לנשים. יש ללחוץ על הקובץ כדי לשמוע וכמובן להגביר את עצמת הרמקולים.

 

 

שלום לך,

ברוכה הבאה וברוך הבא,

תודה שבחרת לשים לב לשינה הרצופה שלך.

מאחלת לך להגיע במהרה לרגיעה ותחושת האמון והבטחון המלאים הנדרשים לשינה רצופה, כל לילה, כל הלילה.

בחרתי להעניק מתנה זו של קובץ אודיו - בו הקלטתי במיוחד עבורך תהליך עדין שמדבר ישירות אל אותם חלקים לא מודעים שלנו, על מנת לסייע להם לקבל את המיטב שלעיתים אינם מקבלים כתוצאה מאורח חיים תובעני או מאירועי חיים קיצוניים.

ישנו קובץ שונה לנשים ולגברים מאחר והשפה העברית פונה במילים מעט שונות למגדרים. לכן יש לבחור את המסר בהתאם. פרט לכך המסר במהותו ובפעולתו זהה. יש להאזין לקובץ לפני השינה ומומלץ לאחר מקלחת חמה ובמנוחה מלאה במיטה.

אזהרה: חשוב לא לשמוע מסר זה בעת נהיגה או בעת הפעלת מכונות נעות או ציוד חשמלי.

יתכן ובהתחלה המוח שלך יהיה סקרן ביחס למילים הנאמרות. יתכן וחלק מילים תשמענה מעט מצחיקות. הן מדברות בשפה שאינה מיועדת למוח והוא אצל אנשים מעטים יוצר התנגדות או גיחוך. כדי להתגבר על כך אני ממליצה להקשיב מספר פעמים.

מניסיוני, לאחר שיש היכרות עם המילים, ההשפעה המיטיבה של התדר בו הן נאמרות גוברת והשינה מגיעה יותר מהר ולמשך זמן ארוך יותר.

מסמכים מצורפים להודעה זו:

 מתנת הכנה לשינה גבר (1)
 מתנת הכנה לשינה אשה