מכתב למשתתפים

משתתפי מרחבים היקרים,

 

אנו נמצאים בתקופה לא פשוטה בעקבות מגפת הקורונה והצעדים למניעת התפשטותה.

 

כולנו שותפים לחששות ומייחלים לסיום מהיר של המשבר וחזרה לשגרה הברוכה.

 

בהתאם להנחיית ראש הממשלה ובתיאום עם המועצה, לא לקיים כל פעילות בתחום הפנאי בכלל, ולוותיקים בפרט. נאלצנו לסגור את כל הפעילויות של מרחבים: הקתדרה, המועדונים, טיולים  והפעילות בישובים כולל בתים חמים ו"חברותא".

 

לאור זאת,  אנו מודיעים  על הקפאת החיובים של המשתתפים בכל פעילויות הקתדרה והישובים, החל מיום א' 15.3.20 ועד לחזרה לפעילות .

 

חשוב להבהיר, כי החיובים בחודש מרץ הנם עבור חודש פברואר ולכן תראו בשובר הארנונה וחיובי המועצה  שיגיע בימים אלה , חיוב מלא ממרחבים על פברואר.  בחיוב שיגיע באפריל  תקבלו חיוב על חצי חודש מרץ .

 

צוות המנהלה של העמותה ממשיך לעבוד , נערך לקיום קבוצות למידה מרחוק, שמירה על קשר וסיוע לוותיקים במועדונים , בקהילה התומכת , וותיקים בבידוד ועם צרכים ייחודיים. אנחנו מעבירים מספר פעמים בשבוע ארוחות חמות למשתתפי מועדון מופת והמועדונים המועשרים הבדואים שלנו - על ידי צוות העמותה ומתנדבים שהתגייסו לסייע - נמשיך לשמור על קשר עם כולם במסגרת המגבלות וההנחיות של הרשויות.

 

אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה, בקשה, הצעה או התייעצות. אל תהססו לפנות אלינו.

 

בימים אלה יותר ויותר אנשים  ממשגב, כולל מצוות העמותה ,  מוכנסים לבידוד , כיון שהיו במקום בו שהה חולה מאומת.  חשוב להדגיש, כי יש להיכנס לבידוד אך ורק אם הייתם בקשר ישיר עם אדם שפיתח סימפטומים של המחלה ו/ או  חולה מאומת. ושעל פי משרד הבריאות , הסיכוי להידבק מאדם בריא שהיה במגע עם אדם חולה הוא זניח ביותר.  

 

באתר ובדף הפייסבוק שלנו תמצאו מגוון של קישורים לאתרים שונים שיש בהם תוכן מעניין. אם אתם לא חברים שלנו בפייסבוק , זו ההזדמנות לעשות לנו לייק  ולקבל מאיתנו עדכונים שוטפים בעיקר בימים אלו.     

https://www.facebook.com/merchavimisgav/

 

 

 

שמרו על הבריאות ועל האופטימיות

 

שלכם

 

מיכל חונן וצוות והעמותה

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: [email protected]