ארוחת איפטר יוני 2017

19/12/2017 13:03

ארוחת שבירת הצום , יוני 2017– איפטר במשגב.

 

 כ- 140 ותיקים וותיקות ממועדוני מרחבים בכפרים הבדואים  השתתפו בארוחת 'איפטר' חגיגית לשבירת יום הצום הרמדאן שנערכה על ידי עמותת מרחבים בשיתוף עם הוועדים המקומיים בכפרים.

האירוע התקיים במסעדת "אל סנסיבאד" בכפר כאבול, בנוכחות רון שני ראש מועצת משגב, יושב ראש עמותת מרחבים ד"ר יונתן גרוסמן, יו"ר ועד מקומי סאלאמה מוניר סוועאד ומיכל חונן מנהלת עמותת מרחבים.

באירוע ברכו את המשתתפים, ותיקי הכפרים הבדואים, רון שני ראש המועצה האזורית משגב, ד"ר יונתן גרוסמן י"ור עמותת מרחבים, מיכל חונן מנהלת עמותת מרחבים ומר מוניר סוועאד בשם הועדים המקומיים. רון שני הכריז כי ביום העצמאות, מתנדבי עמותת מרחבים במועדונים הבדואים יקבלו 'אות יקיר משגב' כהוקרה על עבודתם ומסירותם ובמעמד זה קבלו שי צנוע, מעמותת מרחבים, כך גם בנות השרות הלאומי קבלו תעודות הוקרה. המברכים הדגישו כי זו הזדמנות טובה לחזק את הקשר הין היהודים והבדואים תושבי משגב.

את המפגש הנעימה בפעילות מרתקת "סטורי טלר" שספרה סיפורים עממיים ושירים מסורתיים. הוותיקים מאוד נהנו ובסיומו של האירוע אף זכו בשי צנוע. ארוחת האיפטר  המשותפת הפכה למסורת מידי שנה במרחבים. זו הזדמנות למפגש לכל ותיקי הכפרים הבדואים, לחגוג  במשותף את חודש הרמדאן ומשתלבת בפעילויות רבות מגוונות שמארגנת עמותת מרחבים.

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: sari@merchavim-misgav.org.il