חגיגת ראש השנה תשעז

19/12/2017 13:03

 

ביום רביעי, 28.9.2016 , התכנסו בבית מרחבים החדש, באווירה חגיגית ונרגשת, כ-100 מוותיקי משגב עם צוות מרחבים, מדריכים ומורים לחגיגת ראש השנה, בנוכחותם של רון שני, ראש המועצה, שברך את החוגגים, חיה בנדק מנכ"לית המועצה ונירית סגל דוברת המועצה.

החוגגים נהנו ממופע אמנותי של שלישיית "קול וכלי" שהנעימו בנגינה ובשירה, כשהנוכחים מצטרפים בשירה ובריקודים.

פתחה את המפגש אדוה נמרוד, רכזת הפנאי של העמותה, שברכה את הנוכחים ואיחלה שנה טובה: "כיף לראות את כולכם כאן, בבית מרחבים החדש, שמרחביו מאפשרים לנו לפתוח מסורת של חגיגת חגים לאורך השנה עם תכניות מגוונות". המשיכה מיכל חונן, מנהלת העמותה, שברכה את הנוכחים בהתרגשות, הודתה למועצה והדגישה את חשיבות עבודת הצוות בתהליך הקמת המבנה והפקת התוכניות לשנת תשע"ז. עוד ציינה: "כיום מלמדים בקתדרה מעל 30 מורים ומדריכים קבועים בכ-80 קורסים. כ-400 משתתפים לוקחים חלק בפעילויות הבוקר בקתדרה. האמון שאתם נותנים בנו מעודד ומחמם את הלב. המקום החדש נועד להיות בית עוטף, חם ואוהב, שיעודד עשייה, תמיכה ויצירה כמעט בכל גיל ובכל מצב. מר שמעון פרס שהלך לעולמו נהג לומר כי יש דבר אחד נורא ממוות וזה השעמום !" מיכל הבטיחה כי הצוות יעשה הכל כדי שלקהל במשגב לא ישעמם לעולם.

רון שני, ראש המועצה, שסיים את פרק הברכות, ברך על הקמת הבית, ציין את הקצב המופלא בו מתפתחת, משנה לשנה, הפעילות במרחבים והוסיף שהרעיון בבניית המרכז בלב המועצה, בסמיכות לבית הספר ולמועדון הכפרי הינו חשיבה חדשנית, מסר חשוב ומהותי, הפותח אפשרויות רבות לפיתוח קשרים קהילתיים ובין דוריים. ישנה, לדבריו, חשיבות רבה בשילוב הוותיקים במארג החיים ובהמשך שיתוף פעולה עם הישובים, גם בנושא זה. 

בימים אלו, סיפר רון שני, שוקדים על עדכון תוכנית האב לגיל השלישי כדי לתכנן טוב יותר את העתיד וסיים בברכת שנה טובה לוותיקי משגב "שתהא שנה בריאה, פעילה ומהנה עם הנכדים והנינים".

ניכר היה כי ותיקי משגב, צוות מרחבים ונציגי המועצה שנכחו באירוע, התרגשו עד מאוד מהרמת הכוסית הראשונה בבית מרחבים החדש והמפנק, בלב המועצה האזורית משגב. 

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: sari@merchavim-misgav.org.il