"פורשים כנפיים"

סדנה ליצירת משמעות חדשה ולהמשך מימוש הפוטנציאל האישי

אחרי הפרישה מהעבודה.

 

המנחה: יוספה דרשר, מנכ"לית עמותת מסע חי, בעלת תואר שני במנהל עסקים, מנחת קבוצות. בוגרת קורס תאוריית ה- U של MIT, קורס NLP ולימודי פסיכולוגיה חיובית. בוגרת ומנחת תוכניות מנהיגות.

ימי שלישי, בשעות 13:00-15:30, החל מ-  14.12.21 אחת לשבוע

בתאריכים: 14.12.21, 21.12.21, 28.12.21, 4.1.22, 11.1.22, 18.1.22, 23.1.22  (7 מפגשים)

 

 

הפרישה מהעבודה מספקת הזדמנות נדירה של חופש בחירה לניהול הזמן הפעילויות וסגנון החיים . הזדמנות נפלאה להגשים חלומות , לעשות את כל מה שתכננתם ולגלות תחומי ענין והנאה חדשים. על פי מחקרים חדשים נמצא שסביב גיל הפרישה האדם בשיאו מבחינות רבות ושונות וישנן איכויות נוירולוגיות המשתפרות דווקא בשלב חיים זה. עם זאת, ההזדמנות הזו ותקופת חיים זו כרוכה באתגרים ואחריות, חשוב לתכנן אותה וליצור משמעויות חדשות. מעתה אתה "הבוס" של עצמך.

"פורשים כנפיים" הנה סדנה אישית וקבוצתית המבקשת להיכנס למרחב המרגש והמבלבל הזה ולהוות פלטפורמה המאפשרת למשתתפים מבט פנימה, תהליך אישי ויצירתי בסביבה אופטימית ומפרגנת.

הסדנה מאפשרת למשתתפים לרכוש כלים יישומיים, להיות מדויקים יותר עם עצמם ואל מול העולם, ברמת הציפיות והמשימות האישיות, התעסוקה, אופן מילוי שעות הפנאי ועוד  ולהתאים את עצמם למציאות משתנה.

מטרת התוכנית:  יצירת מתווה לתוכנית פעולה אישית לכל משתתף בסדנה שתעניק משמעות מעודכנת לחייו.

קהל היעד : התוכנית מיועדת לאנשים בתהליכי פרישה (+5 שנים), בעלי ניסיון מעולמות שונים, השואפים להמשך עשייה שתעניק  להם המשך משמעות ומימוש  פוטנציאל  ההתפתחות האישית.

 

איך התוכנית עובדת?

התוכנית כוללת ראיונות אישיים ולאחריהם 7 מפגשים קבוצתיים מונחים עם משימות בין המפגשים. המשתתפים עוברים מסע חווייתי המבוסס על סקרנות ואומץ ובו הם מגלים את עצמם מחדש וקובעים את סדר היום אותו הם רוצים לאמץ לחייהם, על ידי התקדמות בצירים אישיים, בינאישיים וקבוצתיים ובאמצעות לימוד ויישום המובילים לידי מעשה.

התוכנית מבוססת על כלים של פיתוח אישי ויזמות הלקוחים מעולמות מגוונים. בסיס התכונית נשען על תיאוריית ה-U  אשר פותחה בבית הספר למנהל עסקים ב- MIT אליו מתווספים כלים מהחשיבה היצירתית, טקסטים קלאסיים, NLP  ועקרונות נוספים המחברים גוף-נפש-מוח.

 

 

משובים שהתקבלו ממשתתפי התוכנית:

"..קורס שמושקעת בו מחשבה רבה. הוא מקצועי מאוד, משלב תוכן וידע עם חוויה, מאפשר התבוננות פנימה, נותן המון מקום להיכרות עם אנשים איכותיים. הנחייה מעולה..:"

 

"אני פורש בסוף החודש לגמלאות אחרי 40 שנות עבודה...באף אחת מהסדנאות שעברתי לא עובדה השאלה המרכזית העומדת בפני פורש - מה אני עושה עם השנים הרבות שעוד לפני (אני אופטימי).

כדי לנסות לענות על שאלה זו התחברתי לסדנה שבתהליך מופלא עזרה לי לענות על שאלה זו. ממליץ מאד שתקיימו סדנה כזו לגמלאי משגב."

 

עלות הסדנה:  450 ₪  (ב-2 תשלומים).

הסדנה כוללת:

הרצאת חשיפה

6 מפגשים פיזיים כפולים בני 2.5 שעות כ"א.

ראיונות טלפונית ותיאום ציפיות עם כל הנרשמים.

 

להרשמה לחצו על הקישור