הודעה לוותיקי משגב.

דף הבית | עדכון אחרון:  19/10/2023 14:45
לוגו מרחבים שקוף

ותיקי משגב היקרים

 

אנו נמצאים בימים קשים מאוד. עמותת מרחבים בתיאום עם המועצה ופיקוד העורף, משמרת ככל הניתן את שגרת הפעילות לוותיקים - שגרה שהינה חשובה ביותר דווקא בימים אלו.

 

כל המסגרות של מרחבים:  הקתדרה במשגב, מועדוני מופת (האזורי וביישובים הבדואים), המועדונים והבתים החמים בישובים פועלים בכפוף לכך שיש מרחב מוגן נגיש בטווח של דקה ומספיק לכמות המשתתפים.

במקביל, העמותה מקיימת מיפוי צרכים בקרב הוותיקים ונמצאת בקשר עם וועדות הוותיקים, צוותי הצח"י  וכל מחלקות המועצה על מנת להיערך לשעת חירום ולתת מענה לצרכים שעולים.

אנחנו מזמינים אתכם, וותיקי משגב, לפנות אלינו בכל צורך שעולה עקב המצב, בעיה או מצוקה - אצלכם או אצל ותיקים אחרים בסביבתכם.

 

בימים אלו מתארחים בישובי משגב ותיקים ממקומות אחרים בארץ - חברים, קרובים והורים של תושבים - במידה ואורחים אלו מעוניינים להצטרף לפעילות מרחבים בקתדרה ובעיקר בישובים -אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בנושא.

 

כולנו עומדים בפני אי ודאות ומתח שמגבירים את תחושת חוסר הבטחון. בימים אלו מומלץ לנסות ולהחשף לכמה שפחות סיפורים קשים, בודאי שלהמנע מצפיה בסרטוני הזוועה ולהתנתק מדי פעם מהמסכים. כדאי לנסות למצוא תעסוקה בדברים המרגיעים אתכם ולהיות בעשייה של משהו מוכר, בישול,גינון, אמנות, תנועה וכדומה. לשמוע מוזיקה, להפגש עם אנשים, ואפילו - "סתם" לבוא אלינו לבית מרחבים לשתות קפה בלובי. הימים הללו מזכירים לנו גם את הפנים היפות של עם ישראל, האחזות בחיובי, בתקווה ובתחושת הביחד יכולים גם הם לחזק כל אחד ואחד. 

 

שימרו על עצמכם, השמעו להנחיות של פיקוד העורף וגורמי הבטחון בישוב, פנו אלינו אם אתם זקוקים לעזרה כלשהיא וביחד נעבור את הימים הללו.

 

אנחנו מחבקים את המשפחות השכולות, שולחים תפילות לשלום החטופים, הפצועים ולשלומם של חיילי צהל וכוחות הבטחון - רבים מהם ילדינו ונכדינו  - שישובו בשלום הביתה.

 

 

כולנו ביחד מחזיקים ידיים ומחזקים אלו את אלו.

 

 

צוות עמותת מרחבים