הודעה חשובה לגבי מתווה הפעילות של מרחבים לתקופה הקרובה- כל הפרטים על כל המסלולים שאנו מציעים לכם לימי האומיקרון.

דף הבית | עדכון אחרון:  20/01/2022 19:17
לוגו מרחבים 2019 מעודכן

משתתפי מרחבים היקרים

לאור העלייה הדרמטית בתחלואה והרצון שלנו לשמר ככל הניתן שגרת פעילות למי שיכול ומעונין וכן לשמור על רצף העבודה למדריכים שלנו, אליהם אנו מחויבים ואשר במצב הקיים לא יהיו זכאים לחל"ת ולפיצוי כלשהו, ומאידך מתוך הבנה שרבים מהמשתתפים יאלצו להעדר בשל בידודים או בשל החשש מהמחלה, הוחלט במרחבים להמשיך את  פעילות הקתדרה בבית מרחבים  ובמקביל לאפשר באופן היברידי פעילות מרחוק ב"מרחבים עד הבית" למנויי הבוקר וכן לקתדרת הערב.

מתוך הבנה שלא ניתן יהיה להעביר את כל הפעילויות לזום וכן שישנם כאלה שלא מעוניינים להגיע פיזית אך גם לא מעוניינים בפעילות מרחוק , אנו נאפשר במהלך החודש וחצי הקרובים מספר מסלולים במנוי הבוקר לבחירתכם , שיתנו לכם מענה מיטבי וגמיש. 

 

 

מסלול 1 – מסלול היברידי  - המשתתף נשאר במנוי הקיים ומקבל אפשרות לצפות  בשיעורי התעמלות/ הרצאות מוקלטות אליהם הוא רשום , או בשיעורי התעמלות חלופיים אם אין הקלטה לשיעורים שלו.

 

* במסלול זה המשתתף יכול בכל פעם לבחור אם להגיע פיזית או לצפות בשיעור מרחוק ,או גם וגם. השיעורים המוקלטים יהיו זמינים באתר "מרחבים עד הבית" במשך שבוע עד השיעור הבא.

 

* עקב המצב משתתף במסלול זה יכול להחליט להוריד חוג/ים מהמנוי הקיים שלו ולהגיע פיזית רק לחלק מהחוגים , החוגים שהוריד יוקפאו עד סוף פברואר 2022 ומקומו בחוג/ים יישמר.(סעיף זה איננו חל על הרצאות קתדרת הערב וכן על הרצאות הבוקר שנותרו עד סוף חודש ינואר).

 

במסלול זה התשלום למנוי נשאר כפי שהוא. במידה והמשתתף מוריד חוגים  יהיה התשלום בהתאם למספר הפעילויות בהם הוא משתתף פיזית ומרחוק.

 • בין 16-18.1.22 יועלו תכנים חופשיים ופתוחים לצפיה ללא רישום לאתר "מרחבים עד הבית".
 • החל מיום 19.1.22 בבוקר הכניסה לפעילויות באתר תהיה על פי רישום בלבד, עם שם משתמש וססמא ותוכל להתבצע על פי הנחיות שנשלח למי שיירשם למסלול ההיברידי או מסלולי הזום.

 

מסלול 2 –  מנוי זום "מרחבים עד הבית" - הקפאת כל הפעילות הפיזית במרחבים ומעבר לפעילות במנוי זום "מרחבים עד הבית" .

המנוי כולל את כל חוגי ההתעמלות המוקלטים וההרצאות שמתקיימות כרגע בבית מרחבים בשעות הבוקר. יתכן ובהמשך יתווספו בהתאם לצורך גם שיעורים וסדנאות בזום.

מחיר המנוי - 150 ₪ לחודש.

מחיר המנוי למי שמשלב מסלול היברידי עם מסלול זום – 100 ₪.

 

מסלול 3 – הקפאת כל הפעילות במנוי הבוקר במרחבים - הקפאת כל הפעילות עד סוף פברואר ובהתאם לכך הקפאת התשלומים. מקומכם בחוג יישמר כל תקופת ההקפאה.

 

הערות ותקנון:

 • ניתן לשלב בין המסלול ההיברידי למסלול הזום.
 • הבחירה בכל מסלול תעשה בכתב בלבד בטופס הההרשמה המצורף עד לתאריך 18.1.22. 
 • הבחירה במסלול מחייבת עד סוף פברואר 2022 .
 • ניתן יהיה לערוך שינויים במסלול / חוגים בין התאריכים 30/1 עד 3/2 בלבד
 • לא ניתן יהיה לערוך שינויים , לבקש הקפאה / זיכוי באמצע חודש.
 • כל המשתתפים יחויבו בינואר על חצי חודש רגיל והחצי השני לפי המסלול בו בחרו.
 • הקפאת החוגים - באופן מלא/חלקי תהיה בשלב זה בתוקף עד 28.2.22.
 • העמותה שומרת לעצמה זכות לצמצם את מספר קבוצות הפעילות בחוגים שונים במידה ומספר הרשומים אליהן ירד משמעותית.

     מצורף קישור לטופס הרשמה למסלולים השונים - לחצו כאן

 • שימו לב - בשל מעבר המועצה לשוברים דו חודשיים, אותם קיבלתם בימים אלו, דיווחנו כבר על חיובי ינואר בהתאם לרישום שהיה נכון בעת הדיווח - זיכויים וחיובים נוספים אם יהיו יעודכנו בשובר הבא.

בכל שאלה / בעיה/ או קושי אתם מוזמנים לפנות לצוות העמותה במייל או בטלפון 04-9990314 , 052-3086897, החל מיום א' הקרוב בשעה 08:00.