תזכורת חשובה לגבי התנהלות בבית מרחבים בימי קורונה. - אנא הכנסו לקרוא. עדכון חשוב לנוסעים לחו"ל!!

דף הבית | עדכון אחרון:  03/12/2020 18:48

1לוגו קטן3

 

 אנו מבקשים להזכיר את הדברים עליהם חובה להקפיד כל העת. חשוב להבין כי במידה ולא תהיה עמידה בתנאי התו הסגול - במקרה של הדבקה חס וחלילה או ביקורת - המקום ייסגר לפעילות.

מסיכות- יש להקפיד הקפדה יתרה על עטיית מסיכה - בכל זמן השהיה בבית מרחבים - חובה לעטות מסיכה כך שהפה והאף יהיו מכוסים. אנא שימו לב!! מסכות הפלסטיק השקופות אינן תקניות ואינן מספקות הגנה מספקת לכם שעוטים אותן ובמיוחד לא לסובבים אתכם. אנא הקפידו להגיע אך ורק עם מסיכות תקניות - מסיכות בד רב פעמיות או מסיכות כירוגיות (חד פעמיות)  המכסות את הפה ואת האף. לא נוכל לאפשר כניסה או שהיה בבית מרחבים ללא מסכה תקנית!!!
 גם בתוך חדרי הפעילות יש לשמור על מרחק ולעטות מסכות בכל זמן.

כפי שעשינו בתחילת תקופת הקורונה - וכעת עם הפתיחה החלקית של השמים לטיסות -אנו מבקשים מכל מי שחוזר מחו"ל - גם אם חזרתם ממדינות שאין חובת בידוד לשבים מהן להמנע מלהגיע לבית מרחבים במהלך שבועיים מיום חזרתכם או לאחר שקיבלתם תשובה שלילית לבדיקת קורונה שנעשתה 9 ימים מיום החזרה.

 

לא תתאפשר כניסה למתחם במידה וחום גופכם עולה על 37 מעלות צלזיוס.  במידה והנכם משתעלים / מצוננים/ לא מרגישים טוב - אנא המנעו מלהגיע  - בהתאם לתקנות התו הסגול  לא נוכל לאפשר כניסה לבית מרחבים במצב כזה .

 

חשוב מאוד!! לפני שאתם עולים לחוגים במועדון הכפרי - אנא הכנסו ללובי שלנו לחתום על הצהרת בריאות !!

 

שתיה קרה /חמה - אנא - לפני שאתם נוגעים בערכת הקפה ובמיכלי המים  - חטאו את ידיכם באלכוג'ל המונח ליד. זה עוזר לכולנו לשמור על הגיינת החפצים ולמנוע העברה מאדם לאדם..אנא המנעו מישיבה ממושכת בלובי לשם אכילה או שתיה המחייבת אותכם להסיר מסכות ולאחר שסיימתם -אנא החזירו את המסכה למקומה. 

 

שמירה על מרחק - בישבכם בשעורים - אנא הקפידו על המרחקים הנדרשים, אין כמו קרבה אנושית אבל בימים אלו אנו נדרשים לצמצם אותה ככל האפשר.

אנא עיזרו לנו לשמור על כולנו - על מנת שנוכל לשמר את השגרה המבורכת הזו של פעילות.

 

 

 

 

 

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: [email protected]