בואו ל"נקודת מפגש "- פרויקט צילום משותף וחוויתי עם קמפוס משגב.לא רק לבעלי ידע בצילום!!

דף הבית (18/09/2019 08:04)
pic

 

מפגש ייחודי ובלתי אמצעי בין ותיקים אוהבי צילום ותלמידי כיתה יב' של מגמת הצילום בקמפוס משגב (בתי הספר עומר, אסיף) בהנחיית מורי הצילום של המגמה.

 

עבודה משותפת בקבוצות קטנות על פרויקטים מונחים של צילום המתוכננים על ידי המשתתפים מאלף עד תו. החל מבחירת נושא הצילום, מיקום, בחירת הציוד (ציוד סטודיו מקצועי), אביזרים, קומפוזיציה וכלה בביקורת משותפת על עבודות ובחירת תמונות להדפסה ולהצגה בתערוכה (בשנה שעברה התמונות הוצגו בתערוכה בבית הספר התיכון וכן במסגרת תערוכת סוף השנה של מרחבים).

העבודה איננה מחייבת ידע מעמיק בצילום - משום שניתן גם לתרום רעיונות לביצוע, העמדה, וכדומה... הותיק לא חייב להיות זה שלוחץ על מתג המצלמה...

במהלך העבודה נוצרים חיבורים לא רק בהקשר לצילום. המשתתפים פוגשים אלו את עולמם של אלו ומגלים כי המרחק איננו בהכרח כה גדול כפי שניתן לשער. האהבה המשותפת לצילום היא החיבור הראשוני אבל תוך כדי העבודה מתגלות נקודות מפגש נוספות. התלמידים והוותיקים לומדים אלו מאלו ויוצאים נשכרים מהמפגש.

 

כמה ציטוטים של המשתתפים בפרויקט:

"ניסיתי לעזור לתלמידים לצאת מהקופסא. היה נחמד לרענן את הראש"

"התהליך היה רגוע, זורם, שיתופי"

"למדתי קצת על הווי החיים ונקודות מבט של בני העשרה שלא מוכר לי"

"נהניתי, שעה בשבוע הרגשתי צעיר"

 

התוכנית כוללת סדרה של 7-8 מפגשים בימי רביעי בשעות הבוקר המאוחר, במעבדות הצילום של קמפוס על יסודי משגב. בנוסף יתקיים סיור חוץ משותף (פרטים בהמשך)

 

תחילת התוכנית – במהלך חודש נובמבר 2019.

התכנית במימון המשרד לשיוויון חברתי והשתתפות הינה ללא עלות.

עמותת מרחבים- עמותה לוותיקי משגב, מרכז מועצה אזורית משגב (בצמוד למועדון כפרי משגב), ד.נ משגב 20179
טל: 04-9990314, פקס: 04-9990623, דוא"ל: [email protected]