יום א' בוקר

חדש- סדנאות אמנות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אמנות המקרמה (1985) מירב אסייג 09:00 - 12:00

יום א' בוקר

חדש- סדנאות אמנות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
היומן הויזואלי (1657) דניאלה שחם שריג חדר אמנות (בית מרחבים) 09:00 - 12:00

יום א' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הליכה נורדית (105120) גלעד נעמן פריחנה דינמן מרחבים 08:30 - 09:30

יום א' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון חברתי - תכנית מופת (109030) הדס טלרבקה שוהם אולם מרחבים 09:00 - 13:00

יום א' בוקר

חדש- סדנאות אמנות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פיסול בנייר (5690) ליזה אלוני חדר אמנות (בית מרחבים) 09:00 - 12:00

יום א' בוקר

חדש- סדנאות אמנות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור בנקודות (1487) רוני כצמן חדר אמנות (בית מרחבים) 09:00 - 12:00

יום א' בוקר

חדש- סדנאות אמנות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קורס מבוא להדפס וחיתוך (1356) מיכל קלסובסקי 09:00 - 12:00

יום א' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קורס: ישראל ושכנותיה (12345) איני עבאדי אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 09:00 - 10:30

יום א' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קורס: מהודו ועד כוש (123467) יורם פורתזוהר נבון אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 09:00 - 10:30

יום א' בוקר

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריקודי עם עם אבי אמסלם (45467) אבי אמסלם 10:50 - 11:30

יום א' בוקר

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריקודי עם עם אבי אמסלם (45678) אבי אמסלם 11:30 - 12:30

יום א' בוקר

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריקודי עם עם אבי אמסלם (45679) אבי אמסלם 12:00 - 13:15

יום א' צהריים

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
צ'י קונג עם דנה עגור (201744) דנה עגור מרחבים 13:30 - 14:30

יום א' אחר צהריים

פטאנק
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון פטאנק (11111) יעקב נורדמן, מאמן מגרש פטאנק 17:00 - 18:30

יום א' אחר צהריים

לימודי שפות במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרדית מתחילים וממשיכים (67676) לידיה דגן קורס זום 16:30 - 17:45

יום א' אחר צהריים

לימודי שפות במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרדית מתחילים וממשיכים (676767) לידיה דגן קורס זום 18:00 - 19:15

יום א' אחר צהריים

אמנות ויצירה - אחהצ
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור ורישום (59595959) הילה צ'ולסקי 16:00 - 19:00

יום א' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פורטרטים בג'אז -השמות הגדולים (8989) רז יצחקי אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:00 - 19:30

יום ב' בוקר

לימודי שפות במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אנגלית למתקדמים (1002018) סיימון קנטון מרחבים 08:45 - 09:45

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות במים עם שירלי (201754) שירלי קופר כהן מועדון כפרי משגב 09:00 - 10:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות במים עם שירלי (201755) שירלי קופר כהן מועדון כפרי משגב 10:00 - 11:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בשיטת פאולה עם אסנת זהר (11111) אסנת זהר מועדון כפרי משגב 10:45 - 11:45

יום ב' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון חברתי - תכנית מופת (109031) הדס טלרבקה שוהם אולם מרחבים 09:00 - 13:00

יום ב' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
משה - מנהיג, נביא,אדם (90909) ד"ר סיגלית אור אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 11:00 - 12:30

יום ב' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סריגה (666666) טניה באייר מרחבים 9:00 - 11:00

יום ב' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סריגה (6666) טניה באייר מרחבים 11:00 - 13:00

יום ב' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
עברית קשה שפה ?!? (110102) דורית פרומר ברזילי אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 11:00 - 12:30

יום ב' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פיוזינג - אמנות ויצירה בזכוכית (104071) דרור חפר מרחבים 09:00 - 12:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס עם נגה דורי (105030) נגה דורי מועדון כפרי משגב 10:00 - 11:00

יום ב' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס עם נגה דורי (105031) נגה דורי מועדון כפרי משגב 11:00 - 12:00

יום ב' צהריים

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פיוזינג - אמנות ויצירה בזכוכית (104072) דרור חפר מרחבים 10:00 - 13:00

יום ב' צהריים

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פיוזינג - אמנות ויצירה בזכוכית (104073) דרור חפר מרחבים 13:30 - 16:30

יום ב' צהריים

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פלדנקריז עם ורד (11332) ורד זייד – נתן מרחבים 12:45 - 13:45

יום ב' אחר צהריים

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פיוזינג - אמנות ויצירה בזכוכית (10470733) דרור חפר מרחבים 17:00 - 19:30

יום ב' אחר צהריים

אמנות ויצירה - אחהצ
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פיוזינג מתחילים (6789) דרור חפר 17:00 - 19:30

יום ב' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בודהיזם - זן מהלכה למעשה (9999) שרון חסיד אדמוני חדר חברתי (בית מרחבים) 17:30 - 20:00

יום ב' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
גאורגיה זה לא רק חצ'אפורי (345678) נינו אבסדזה אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:00 - 19:30

יום ב' ערב

ברידג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון ברידג במסגרת ההתאגדות הישראלית לברידג (103012) יניב זק חדר חברתי (בית מרחבים) 19:30 - 23:00

יום ב' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נפלאות המוח וההתנהגות האנושית - מסע מרתק בנבכי המוח האנושי (112324) עמית אברון אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:00 - 19:30

יום ג'

סדנאות מיוחדות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סדנה לבני הדור השני לשואה. (2232) סוניה פאו מרחבים 18:00 - 19:30

יום ג' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אימון כושר פונקציונאלי עם דניס (1435) דניס שאפושניקוב 09:30 - 10:30

יום ג' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות פונקציונאלית (105091) נעמי כפיר מרחבים 8:45 - 9:45

יום ג' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס עם נגה דורי (105032) נגה דורי מועדון כפרי משגב 10:30 - 11:30

יום ג' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פסיפס (104051) נועה בן אור מרחבים 09:00 - 12:00

יום ג' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור ורישום (104041) גפן שנייר מרחבים 09:00 - 12:00

יום ג' אחר צהריים

מועדונים חברתיים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חברותא מרחבית (111) נורית פולק מרחבים 16:00 - 17:30

יום ג' אחר צהריים

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ממשיכים לרקוד את החיים - ריקודים סלוניים כתרפיה בתנועה (8678) טל פלד אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 17:00 - 18:30

יום ג' אחר צהריים

לימודי שפות במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרדית מתחילים וממשיכים (676767) לידיה דגן קורס זום 17:00 - 17:30

יום ג' אחר צהריים

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריקודים סלונים עם טל פלד (5609) טל פלד אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 16:00 - 17:00

יום ג' ערב

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריקודים סלונים עם טל פלד (5610) טל פלד אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:30 - 19:30

יום ד' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בין רוח לחומר - מסע אל אוצרות התרבות המערבית (110102) ד"ר רונית פליסטרנט-סחייק אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 11:00 - 12:30

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הליכה נורדית (10567) גלעד נעמן פריחנה דינמן מרחבים 08:45 - 09:45

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות פונקציונאלית (105902) נעמי כפיר מרחבים 12:30 - 13:30

יום ד' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חרוזי זכוכית – עיבוד זכוכית במבער (104073) דרור חפר מרחבים 09:00 - 12:00

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
טאי צ'י עם איתן אורנשטיין (87878) איתן אורנשטיין מועדון כפרי משגב 10:00 - 11:00

יום ד' בוקר

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לרקוד אל עצמי - שיטת ניה (3423) דורית אליאב מועדון כפרי משגב 09:00 - 10:00

יום ד' בוקר

מרחבי ידע בקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מהמסך הגדול אל הזמר העברי (02) ד"ר אורי דורצי'ןיונתן גת אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 11:00 - 12:30

יום ד' בוקר

מועדונים חברתיים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון חברתי - תכנית מופת (109032) הדס טלרבקה שוהם אולם מרחבים 09:00 - 13:00

יום ד' בוקר

לימודי שפות במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת עם מאזן (1032018) מאזן איוב מרחבים 09:00 - 10:30

יום ד' בוקר

לימודי שפות במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת עם מאזן (1032019) מאזן איוב מרחבים 10:45 - 12:15

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס עם ענת שגיא בלוגובסקי (67676) ענת שגיא בלוגובסקי מועדון כפרי משגב 11:00 - 12:00

יום ד' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פלדנקריז עם דליה קיטאי (22) דליה קיטאי מועדון כפרי משגב 09:30 - 10:30

יום ד' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמת עמים (199999) טל איגרא מרחבים 08:30 - 10:30

יום ד' צהריים

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמת עמים (19998) טל איגרא מרחבים 12:30 - 14:30

יום ד' אחר צהריים

חוגים ברכס לבון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת למתחילים (88665) יוסי דניאל מועדון ותיקים לבון 18:00 - 19:30

יום ד' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
המין החזק - נשים שפרצו דרך כנגד כל הסיכויים (333333) אורן נהרי אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:00 - 19:30

יום ד' ערב

מחול בגובה העינים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מחול בגובה העיניים (98678) מאיה ברינר אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:00 - 19:30

יום ד' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קול הרגש באופרה (5555) ניצה יולביץ אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:00 - 19:30

יום ה' בוקר

ברידג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ברידג' מתקדמים וממשיכים (3478) שחר זק חדר חברתי (בית מרחבים) 08:30 - 11:30

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות במים עם זוהר (111111) זוהר גיטליס מועדון כפרי משגב 10:00 - 11:00

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות במים עם זוהר (222333) זוהר גיטליס מועדון כפרי משגב 11:30 - 12:30

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס עם נגה דורי (105033) נגה דורי מועדון כפרי משגב 10:30 - 11:30

יום ה' בוקר

גוף ונפש-פעילות בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס עם נגה דורי (105034) נגה דורי מועדון כפרי משגב 11:30 - 12:30

יום ה' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קרמיקה למתקדמים (104012) מיכל קלסובסקי חדר אמנות (בית מרחבים) 08:30 - 11:30

יום ה' בוקר

אמנות ויצירה-בוקר
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קרמיקה למתקדמים (104013) מיכל קלסובסקי חדר אמנות (בית מרחבים) 11:45 - 14:45

יום ה' בוקר

רוקדים במרחבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריקודים סלונים עם טל פלד (5611) טל פלד אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 09:00 - 10:00

יום ה' צהריים

ברידג
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ברידג' מתחילים - צעד ראשון (3456) שחר זק 11:30 - 14:00

יום ה' ערב

מרחבי ידע-ערב
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לדבר קולנועית שוטפת (141414141) רחל אסתרקין אולם הרצאות 1+2 (בית מרחבים) 18:00 - 19:30

יום ו' בוקר

פטאנק
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ליגת ישובים בפטאנק לוותיקי משגב   (1111) מגרש פטאנק 09:00 - 11:30